Otulanie

w Twoim domu
 

Rytuał

Otulanie to symboliczny rytuał skierowany  do kobiet, które były w ciąży i ciąża zakończyła się porodem lub poronieniem. W szczególności dedykowany jest dla kobiet, które mają trudne doświadczenia i chciałyby symbolicznie pożegnać się z nimi w towarzystwie innej kobiety. Możesz skorzystać z niego już w połogu, a także rok po porodzie, a nawet jeśli upłynęło wiele lat. Każda kobieta może wynieść z tego rytuału co innego dla siebie.

Proces

Otulanie jest procesem, niczym poród. Otulanie trwa kilka godzin, ale także pracuje w kobiecie po jego zakończeniu. Zanim spotkamy się podczas otulania, dopytam Cię o Twoje zdrowie, sytuację okołoporodową, ulubione kolory, smaki, zapachy, kwiaty, przedmioty, ulubioną muzykę, ubranie. Możemy umówić się na krótką rozmowę online lub w innym miejscu. 

Relaks

Podczas otulania słucham tego, co chciałabyś mi opowiedzieć o sobie, a także karmię Cię, masuję, przygotowuję kąpiel i wykonuję rytuały, dzięki którym poczujesz się lepiej sama z sobą. W trakcie otulania będziesz mogła karmić dziecko piersią, ale będziesz potrzebowała osoby do pomocy w opiece nad dzieckiem (takiej, która przejmie zupełnie opiekę nad dzieckiem/dziećmi na czas otulania). 

Prezent

Otulanie jest wyjątkowym prezentem dla kobiety. Koszt mojej pracy podczas otulania wynosi 600 zł., które trwa około 6-7 godzin. Można płacić kartą lub gotówką. Wystawiam paragon lub fakturę. Koszt dojazdu na terenie Grodziska Mazowieckiego został wliczony w koszt spotkania.                     

W sprawie dalszych lokalizacji proszę o kontakt.