Social Media

Aktualności
 

Proszę panie w ciąży przeczytajcie:) ... See MoreSee Less

View on Facebook

NOWY TYDZIEŃ

Dzień dobry!

Codziennie piszą/dzwonią do mnie pacjentki z prośbą o wizytę domową. - Z przykrością odmawiam, bo podjęłam decyzję od czerwca, że pracuję wyłącznie w gabinetach i w zespołach. Chcę się specjalizować w najtrudniejszych sytuacjach, doskonalić i zapewniać ciągłość leczenia, a jednocześnie pomagać większej liczbie dzieci. Jednocześnie dbając o swój komfort pracy. Dzięki pracy w gabinecie mam taką możliwość. Zapewniam, że pacjentka, partner i mali pacjenci na tym tylko korzystają!

Zerkając w mój grafik na najbliższe dwa tyg. w zasadzie nie mam wolnych miejsc, ale jest to też związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną. Jeśli jest mama potrzebująca pomocy-proszę zgłosić się, a na pewno będziemy jak najszybciej dzwonić jeśli termin się zwolni.

Uwaga! Pacjentki, które u mnie były-jeśli coś obiecałam, a nie wysłałam, nie odpowiedziałam na pytanie, proszę napiszcie do mnie. Po prostu zapominam, przy tej ilości konsultacji w różnych obszarach. Zamiast zastanawiać się, to napisz!

Zapraszam do mojej grupy tylko dla moich pacjentek www.facebook.com/groups/samemamy

Miłego dnia:)
Pozdrawiam, M.K.
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

Martyna Kukawska-położna, CDL, psycholog

W tym roku akademickim podjęłam decyzję, że zgłębię swoją wiedzę z zakresu psychotraumatologii (studia podyplomowe). Jest to dziedzina psychologii, która dotyczy doświadczenia sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu. Doświadczenie to nazywane jest traumą. W szpitalu wielokrotnie spotykam się z traumą. To bardzo ważny temat w mojej pracy na codzień. #psychology #psychologwszpitalu #pomogeCi #martynakukawska #niejestessam #niejestessama #kochamtocorobie ... See MoreSee Less

View on Facebook